Sebastian Peret

Dotacje

NA START

nawet do 55 000zł

Pomożemy Ci spełnić marzenie o posiadaniu własnej firmy!

+18

pozyskanych dofinansowań

+40 tys.

średnia wartość dotacji

50 stron

średnia wielkość biznesplanu

+95%

nasza skuteczność

Dla kogo?

Regulamin dotacji każdorazowo określa kto kwalifikuje się do otrzymania wsparcia.

Zazwyczaj pod uwagę brane są takie kryteria jak:
– wiek
– płeć
– obecna sytuacja na rynku pracy
– miejsce zamieszkania

Napisz do mnie, by ustalić czy obecnie jest coś dla Ciebie.

Na co?

Każda dotacja przewiduje zakup materiałów i sprzętu NIEZBĘDNEGO do rozpoczęcia działalności (ok. 20-25 tysięcy zł)

Część dotacji uwzględnia także wsparcie pomostowe (na ZUS, bieżące opłaty, reklamę, materiały) – jest to ok. 2500zł wypłacanych kolejno przez aż 12 miesięcy

Wymagane dokumenty

Regulamin za każdym razem określa jakie dokumenty są potrzebne. Zazwyczaj są to świadectwa pracy, certyfikaty i dyplomy. 
Pomogę Ci w skompletowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów.

Termin składania wniosków

Wnioski przyjmowane są w różnych turach, średnio co 2-3 miesiące jest nowy nabór. Terminy są różne w różnych województwach i powiatach.
Aby dowiedzieć się, czy w Twoim województwie jest coś dla Ciebie – skontaktuj się z lokalnym punktem informacyjnym funduszy europejskich lub z powiatowym urzędem pracy.

Zbieramy dane

Przedstawiasz nam swój pomysł na biznes. Upewniamy się czy kwalifikujesz się do przyznania dotacji. 

Podpisujemy umowę

Dzięki temu masz pewność ile kosztować będzie usługa, a także co będzie wchodzić w jej skład.

Tworzymy biznesplan

W oparciu o przeprowadzony wywiad i przesłane przez Ciebie informacje – tworzymy wniosek. Proces trwa zazwyczaj 5-7 dni. Potem wspólnie go weryfikujemy, dokonujemy poprawek i przygotowujemy do złożenia.

Kompletujemy dokumenty

Czy wiesz, że przygotowując dodatkową dokumentację do swojego wniosku możesz zwiększyć jego szanse na otrzymanie dotacji? Pomożemy Ci przygotować wszystkie dokumenty.

Czekamy na wyniki

Po ogłoszeniu wyników dokonujemy rozliczenia, a także otrzymujesz specjalne rabaty na pozostałe nasze usługi.

Rozliczenie projektu (opcjonalnie)

Decyzję o tym czy chcesz rozliczyć projekt sam, czy z naszą pomocą podejmujesz dopiero w czasie jego realizacji. Jeśli zdecydujesz się zdjąć z siebie ten obowiązek – przygotujemy sprawozdanie i kompletne rozliczenie za Ciebie.

Nasze doświadczenie

Pomagamy firmom stawiać pierwsze kroki w biznesie. Na bazie przedstawionych pomysłów opracowujemy gotowe biznesplany posiadające analizę rynku, konkurencji, a także mocnych i słabych stron przedsięwzięcia. Tworzymy plan nie tylko dla papieru, ale także dla Ciebie – bo zależy nam by Twój biznes miał możliwie największe szanse na powodzenie.

01. Doświadczenie

Wnioski dotacyjne tworzymy od kilku lat. Nasza firma także została stworzona z wykorzystaniem dotacji. Wiemy więc jak w praktyce wygląda proces rozliczenia i kontroli.

02. Kompleksowość

Nie tylko „piszemy wniosek”. Jeśli będziesz w naszej bazie będziesz także otrzymywał powiadomieniach o kolejnych dotacjach (np. na utworzenie miejsca pracy), pomożemy Ci z wnioskami Tarczy Antykryzysowej, a nawet zaprojektujemy LOGO lub stronę internetową.

03. Jesteśmy FAIR

Opłata za przygotowanie biznesplanu i wniosku dotacyjnego jest symboliczna. Tak naprawdę większość (lub całość) płacisz dopiero wtedy, gdy wniosek przejdzie pozytywną ocenę i otrzyma dotację.

My także wierzymy w Twój sukces!

Dlaczego warto?

Początkowa inwestycja jest czynnikiem koniecznym do szybkiego i efektywnego wzrostu każdej firmy. Pozwala od startu nawiązać rywalizację z konkurencją, a także zyskać pierwszych klientów. Statystycznie po pierwszym roku upada 80% firm. Dobrze przygotowany biznesplan jest ważnym czynnikiem zwiększającym szanse na powodzenie.

Szybkość

Wnioski dotacyjne tworzymy w ciągu paru dni. Zbliżający się termin ich przyjmowania nie jest problemem.

Kompleksowość

Możesz liczyć na nasza wiedzę i doświadczenie. Stworzymy wniosek tak, by łatwo było go wykonać, a także rozliczyć.

Płacisz na rezultat

Wynagrodzenie za przygotowanie dokumentacji jest symboliczne. Tak naprawdę płacisz dopiero, gdy otrzymasz dotację.

Skuteczność

Wnioski przygotowują specjaliści, którzy działają w sferze NGO i dotacji od lat.

Co mówią o nas klienci

Wiemy, że pieniądze, które pozyskujemy są dla Was furtką do spełniania marzeń i realizacji założonych celów. Właśnie dlatego stajemy na głowie, robiąc co w naszej mocy, by na końcu zobaczyć Wasz uśmiech!

„Świetny kontakt, bardzo szybko przygotowany wniosek. Na wszystkie moje pytania i wątpliwości uzyskiwałam odpowiedzi wraz z uzasadnieniem. 

Finalnie otrzymałam dofinansowanie na 20 tysięcy. Sama bym nawet nie wiedziała jak się za to zabrać. Serdecznie polecam. Piszcie do Sebastiana i spełniajcie swoje firmowe marzenia.”

5/5