fbpx

Sebastian Peret

Cześć!

W ciągu ostatnich 8 lat pozyskałem środki na działalność ponad 150 organizacji pozarządowych. Od podstaw stworzyłem biznesplany 25 firm, pozyskując dla nich dotacje na otwarcie rzędu od 20 do 250 tysięcy złotych.

Podobnie jak Ty jestem osobą prowadzącą organizację pozarządową. W ciągu 8 ostatnich lat zrealizowałem ponad 130 projektów, w których udział wzięło 250 000 osób.

“Życie wielu organizacji pozarządowych uzależnione jest od dotacji. Moją misją jest zapewnienie im stabilnego źródła dochodów, by ich członkowie mogli skupić się na swojej misji – zmianie świata na lepsze.”

Sebastian Peret

Prezes Zarządu, Peret Sp. z o.o.

+100

zadowolonych klientów w 2021

+40

stworzonych WWW

+250

napisanych wniosków

100%

pozytywnych opinii

Nasza misja

Pomagamy skutecznie zmieniać świat na lepsze.

Przedsiębiorcy i Organizacje Pozarządowe stanowią filar każdego dobrze rozwijającego się społeczeństwa. Ich wspólnym i najważniejszym zadaniem jest odpowiadanie na ludzkie potrzeby. Wiemy jak ważna jest Wasza praca, a także z jakimi problemami się borykacie. Naszym zadaniem jest pomóc Wam się z nimi uporać.

Jak pomagamy?

Pozyskujemy pieniądze

Tworzymy wnioski dotacyjne dla firm i organizacji pozarządowych. Pozwalamy na bezpieczny start i rozwój organizacji. Zapewniamy stabilne źródło finansowania Waszych pomysłów i działań.

Wyróżniamy w internecie

Tworzymy szybkie, ładne i funkcjonalne strony internetowe. Uniezależniamy Was od Facebooka i płatnych reklam w sieci. Dajemy możliwość niezależnego  budowania swojej własnej marki.

Budujemy społeczność

W bazie swoich klientów posiadamy fotografów, spawaczy, rolników, dyrektorów szkół, przedszkoli, a także dziesiątki organizacji pozarządowych. Jeśli istnieje taka możliwość – wymieniamy Was kontaktami mnożąc dobro, które czynicie.

Edukujemy i informujemy

Informujemy o dotacjach, tłumaczymy zapisy regulaminów, a także podpowiadamy. Jesteśmy w trakcie tworzenia bloga dotyczącego pozyskiwania środków dla firm i NGO, a także prowadzenia promocji w internecie.

Doradzamy i rozliczamy

Chętnie dzielimy się wiedzą nawet z osobami, które jeszcze nie zostały naszymi klientami. Podpowiadamy jak pisać wnioski, rozliczać i opisywać założenia projektów. Doradzamy tworząc możliwie najlepsze biznesplany dla firm. Wasz sukces = nasz sukces!

O tym co robimy najlepiej opowiadają nasi klienci.

Co mówią o nas klienci

Wiemy, że pieniądze, które pozyskujemy są dla Was furtką do spełniania marzeń i realizacji założonych celów. Właśnie dlatego stajemy na głowie, robiąc co w naszej mocy, by na końcu zobaczyć Wasz uśmiech!

„W ubiegłym roku pozyskaliśmy dotację. W tym także jedna dotacja otrzymana i obecnie pracujemy nad kolejną. Polecam!”

Paweł Mrozik
Akademia Piłkarska Piłkarskie Nadzieje
5/5

„Bardzo profesjonalne podejście i obsługa podczas tworzenia strony. Wiele pomysłów i ciekawych rozwiązań, które potem się sprawdziły i zdały egzamin. Dodatkowo ciągłe wsparcie i pomoc, która czasami jest wręcz błyskawiczna. Bardzo polecam Sebastiana, warto zaufać jego doświadczeniu.”

Trener piłki nożnej, bloger, inspirator. Autor jednego z najpopularniejszych w Polsce fanpage z poradami i treściami dla trenerów piłki nożnej.

„Świetny kontakt, bardzo szybko przygotowany wniosek. Na wszystkie moje pytania i wątpliwości uzyskiwałam odpowiedzi wraz z uzasadnieniem. 

Finalnie otrzymałam dofinansowanie na 20 tysięcy. Sama bym nawet nie wiedziała jak się za to zabrać. Serdecznie polecam. Piszcie do Sebastiana i spełniajcie swoje firmowe marzenia.”

Pasjonatka sztuki i fotografii. Prowadzi firmę zajmującą się tworzeniem zdjęć i filmów.

5/5
"W ubiegłym roku pozyskaliśmy dotację. W tym także jedna dotacja otrzymana i obecnie pracujemy nad kolejną. Polecam!"
Paweł Mrozik
APPN Piłkarskie Nadzieje
5/5
"Do tej pory zleciłem Sebastianowi wykonanie trzech stron internetowych. Zajął się wykupieniem domeny, stworzeniem treści, a także wdrożeniem wszystkich funkcjonalności."
Radosław Miśkiwicz
Akademia JUDO Poznań
5/5
"Dotacja pozwoliła nam na organizację 300 godzin zajęć sportowych dla dzieci, a także zakup najpotrzebniejszego sprzętu sportowego. To początek dłużej współpracy."
Jarosław Nieć
MUKS Iryda Mielec

Zostań zadowolonym klientem!

Jeśli zaciekawiła Cię nasza oferta – zostaw swój numer!

Zadzwonimy i z chęcią opowiemy Ci więcej o tym jak wygląda proces tworzenia stron lub pozyskiwania dotacji. 
W oparciu o Twoje potrzeby dokonamy bezpłatnej wyceny.

Będzie fajnie. Serio 😉

Dlaczego warto nam zaufać?

Szybkość

Wnioski dotacyjne przygotowujemy w ciągu 48-72 godzin. Strony internetowe w ciągu około 7 dni.

Kompleksowość

Możesz liczyć na nasza wiedzę i doświadczenie. Tworzymy projekty i biznesy, tak jakbyśmy sami chcieli je robić.

Płacisz na rezultat

Twój sukces = nasz sukces.
Nie nawalamy i gwarantujemy, że będziesz zadowolony.

Skuteczność

Wnioski przygotowują specjaliści, którzy działają w sferze NGO i dotacji od lat.